O nas

Od ponad 17 lat na rynku

Firma Meblodom Plus działa od ponad 17 lat na rynku budowlanym zarówno w Polsce jak i za granicą. Mając na swoim koncie szereg zrealizowanych z sukcesem inwestycji, świadczymy wysokiej klasy usługi, kompleksowo realizując inwestycje zarówno nowe, jak i zmieniając funkcje i sposób użytkowania istniejących już obiektów, nadając im nowe życie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości prawa budowlanego 
i obowiązujących przepisów zapewniamy realizację prac na najwyższym poziomie.

Kompleksowo Realizujemy Inwestycje

Ukształtowana struktura naszej firmy sprawia, że jesteśmy w pełni elastyczni, zarządzając procesem inwestycyjnym na każdym jego etapie od analizy opłacalności inwestycji, poprzez pozyskanie nieruchomości, dokumentację projektową, uzyskanie niezbędnych pozwoleń i uzgodnień technicznych, wykonawstwo wraz z kompletnymi instalacjami, realizację z pełną infrastrukturą, aż po oddanie do użytkowania wraz z elementami wyposażenia wnętrz.

Szerokie spektrum naszych działań oraz kompetencji pozwala nam realizować zarówno nowe inwestycje jak i te, które wymagają rewitalizacji i nadania im nowego charakteru użytkowania. Dzięki przeprowadzonym przez nas modernizacjom dotychczasowe pustostany, niezagospodarowane lub tylko częściowo wykorzystujące swój potencjał obiekty zyskały wartość i nowy sposób użytkowania. Dzięki nowej adaptacji przynoszą wymierne zyski i stają się dochodowymi inwestycjami dla właścicieli, wnosząc jednocześnie nową jakość w porządkowaniu przestrzeni urbanistycznej.

Nasz Zespół

Do realizacji każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie uwzględniając cel założony przez inwestora, oceniając cechy nieruchomości, jej potencjał, możliwość realizacji założonych osiągnięć oraz założenia budżetowe. Dokonujemy rzetelnego oszacowania wysokości budżetu dla całej inwestycji oraz dla każdego z jej etapów. Dzięki naszym specjalistom i poszczególnym zespołom każde przedsięwzięcie realizowane jest kompleksowo: od koncepcji do całkowitej realizacji projektu przy udziale poszczególnych działów i specjalistów.

Jak Pracujemy

W naszej pracy kierujemy się pasją, jaką jest dla nas połączenie najnowszych rozwiązań 
z dziedziny architektury, budownictwa i biznesu z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Mając na celu satysfakcję naszych Klientów, stale aktualizujemy naszą wiedzę i dążymy po podnoszenia wysokich już kwalifikacji tak, aby zapewniać naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każdą z inwestycji traktujemy indywidualnie, dla każdej szukamy innowacyjnych rozwiązań na wszystkich etapach prac. Zapewniamy najbardziej efektywne i solidne rozwiązania w budownictwie.

Mapa naszych inwestycji

Zobacz mapę
  • Unicardia Centrum Leczenia
  • Bank BPH
  • Mercedes-Benz
  • Biedronka
  • Excellent